Kariyer

Rofa Solar ile hedeflediğiniz kariyere ulaşın

Rofa Solar, Afor Group bünyesinde, uluslararası sahada, yenilenebilir enerji sektörlerinde çalışan bir şirkettir. Güneş enerjisi sektöründe, yatırımcılara proje geliştirmekten anahtar teslim kuruluma (EPC) kadar geniş kapsamda çözümler sunmaktadır. Türkiye’ de en başından beri sektörde yer alan  Rofa Solar, 2007 yılından bu yana güneş enerjisi alanında faaliyet göstermektedir. 

Şirketimiz, her yeni fikrin değer gördüğü, başarının takdir edilip ödüllendirildiği ve farklı düşüncelerin bir araya getirdiği ortak aklın geçerli olduğu bir kurum kültürünü benimsemektedir. Çalışanlarına şirket içi iletişimin kolay olduğu, paylaşımcı ve yenilikçi bir çalışma ortamı sağlamakta, iş ilişkilerinde benimsediği dürüstlük ilkesini çalışanlarına karşı da göstermektedir. Takım çalışmasının etkin ve motivasyonun yüksek olduğu çalışma ortamıyla yeni tecrübeler edinme ve kişisel gelişim imkanları sağlamaktadır.

Kariyer Formu

Rofa Solar sahip olduğu dinamik ve deneyimli ekibine katılmak üzere, yeteneklerini geliştirmek ve hedeflerine ulaşmak isteyen adaylara kariyer fırsatları sunmaktadır. Siz de yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyor ve geleceğe daha temiz bir çevre bırakmak amacı ile yapılan projelerimize katkıda bulunmak istiyorsanız, bu takımın bir parçası olabilirsiniz.