Güneş sizin için
çalışmaya hazır..

Anahtar Teslim Kurulum

Rofa Solar, GES kurulumlarında yurt içi ve yurt dışında tecrübeleri olan ekibiyle, yatırımcılar ve elektrik tüketicileri için arazilerde ve çatılarda kurulum hizmeti vermektedir.

Güneş Enerjisi Santralleri (GES)’ in doğru kurulması için bu konuda deneyimli ekiplere ihtiyaç vardır. Projelendirilmesi en iyi şekilde yapılsa bile kurulumu hatalı olan projeler kısa süre içerisinde yatırımcısına büyük zararlar getirebilmektedir.

İzin süreçleri  tamamlanmış projelerin, arazi ve çatı analizi ile birlikte, uygulama projesi tasarımlarını  ve onaylarını yaptırmakta; A kalite (tier 1)  ürün tedarikini yönetmekte, gerekmesi halinde Enerji Depolama  çözümlerini de kurmakta;  Hibrit  proje uygulamalarını dahil GES projelerinin  anahtar teslimi kurulumlarını tamamlayarak; istenen bağlantı koşullarına göre devreye alma ve resmi kabul işlemlerinin yapılması hizmetlerini sunmaktadır.

Kurulumlar sırasında iş planına göre  akış şeması izlenerek, onaylı projeye bağlı kalınarak, montaj ve yerleşimlerin resmi şartnamesine uygun koşullarda yapılması esas alınmaktadır.

Kurulumlar sonrasında talebe göre bakım işletme yönetimini de üstlenmektedir.

Zemin Analizi, Montaj, Devreye Alma, Kabul İşlemleri

Rofa'ya Sorun

GES hakkında tüm merak ettikleriniz için uzmanlarımız sizleri bekliyor. Tüm sorularınız cevapları ve çözüm ihtiyaçları burada.