Hakkımızda

Yüksek kalite standartlarında; esnek ve çözüm odaklı hizmet

Rofa Solar, Afor Group bünyesinde, uluslararası sahada, yenilenebilir enerji sektörlerinde çalışan bir şirkettir. Güneş enerjisi sektöründe, yatırımcılara proje geliştirmekten anahtar teslim kuruluma (EPC) kadar geniş kapsamda çözümler sunmaktadır. Türkiye’ de en başından beri sektörde yer alan Rofa Solar, 2007 yılından bu yana güneş enerjisi alanında faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz, her yeni fikrin değer gördüğü, başarının takdir edilip ödüllendirildiği ve farklı düşüncelerin bir araya getirdiği ortak aklın geçerli olduğu bir kurum kültürünü benimsemektedir. Çalışanlarına şirket içi iletişimin kolay olduğu, paylaşımcı ve yenilikçi bir çalışma ortamı sağlamakta, iş ilişkilerinde benimsediği dürüstlük ilkesini çalışanlarına karşı da göstermektedir. Takım çalışmasının etkin ve motivasyonun yüksek olduğu çalışma ortamıyla yeni tecrübeler edinme ve kişisel gelişim imkanları sağlamaktadır.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN YATIRIM YAPIYORUZ

ROFA SOLAR Türkiye ve Dünya’nın çeşitli bölgelerinde yaptığı yatırımlar ile geleceğe yön veriyor.

Doğu Avrupa
Türkiye
Afrika
Misyonumuz
Güneş enerjisi sektöründe, insanlığın ortak menfaatine hizmet eden ekonomik ve sürdürülebilir projelerde kaliteli ve etik iş anlayışı içerisinde, çalıştığı ülkelerde önemli bir fark oluşturmayı hedeflemektir.​
Vizyonumuz
Çalışanına, müşterisine, topluma, doğaya ve insan kaynaklarına karşı sorumluluklarını bilen ve bu sorumluluklarını kurum kültürü olarak yaşatmayı benimseyen bir şirket olmaktır.
Değerlerimiz
Yüksek kaliteli ürünler sunmayı ve güvenilir bir işbirliği kurmayı hedefliyoruz. Üstün kaliteli ve sonuç odaklı hizmetler vermeye çalışıyoruz. İş ilişkilerimizde şeffaflık, temel iş ilkelerimizden biridir.
Why choose RofaSolar for your solar panels?
- We always do free, zero-strings-attached house visits before every install
- We work both with our own installers as well as with long-standing partners and adhere to all applicable quality standards
- We have a separate service department with its own teams that can come on-site to fix any issues
- We only work with top quality products that are durable and sustainable
- Our solar panels have the longest and most comprehensive warranties on the market
- This has led to our solar installations producing on average 10% more energy than other systems in the Netherlands.. ..which leads to high yields and happy customers!